Alkolsüz Kokteyl Cinderella Tarifi

Alkolsüz Kokteyl Cinderella Tarifi

Bugün sizlere bu sıcak yaz günlerinde farklı lezzetlerle içinizi serinletecek alkolsüz kokteyl tarifi paylaşacağım.

Alkolsüz Kokteyl Cinderella

Hazırlanışı ve malzemelerinin kolay bulunması dolayısıyla tercih edilen Cinderella yaz aylarınızın vazgeçilmez içeceği olmaya adaydır. C vitamini açısından aşırı zengin olan bu içecek yaz gribi olma riskinizide azaltacak gün içerisinde sağlıyacağı yüksek enerji sayesinde yazın sizin için daha keyifli geçmesinede faydası olacaktır. Bu açıklamalardan sonra gelelim malzemelerimize.

Alkolsüz Kokteyl Cinderella Malzemeleri

1 cl limon suyu
4 cl portakal suyu
4 cl ananas suyu
3 damla nar şurubu(grenadin)

Cinderella Yapılışı
Birkaç küp buzu shaker’e (karıştırma kabı) koyun limon portakal ve ananas suyunu da ekleyin ve iyice çalkalayın. Karışımı bardağa aldıktan sonra bir kenardan grenadin’i damlatın. Grenadin yoğunluğundan dolayı bardağın dibinde toplanacaktır ve sarı kırmızı hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır. Kokteylinizi limon kabuğu , portakal kabuğu ve ananasa şekil vererek süsleyebilirsiniz. Farklı meyveler ile de süsleyebilirsiniz.
Afiyet olsun!

87 YORUMLAR

  1. Oldukça başarılı bir yemek sitesi.Yemekler çok lezzetli gözüküyor.Dilerim her zaman böyle olursunuz.İyi günler dilerim.Saygılarımla.

  2. Çok güzel sadece yaz aylarında değil pastırma sıcaklarında da çok iyi oluyor tamamen alkolsuz olması ve inanılmaz lezzetli olması ayrı bir keyif.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here